Prikupljanje dokumentacije za projekt – „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva (školska godina 2022. -2023.)“

Poštovani roditelji!

Varaždinska županija prikuplja podatke i dokumentaciju za prijavu za projekt „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva (školska godina 2022. – 2023.)“

U svrhu osiguranja školske prehrane učenika za školsku godinu 2021./2022., pozivaju se roditelji/staratelji da podnesu zahtjev za uključenje u projekt „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva“. Pravo na sudjelovanje u projektu imaju djeca iz obitelji koje su korisnici prava na doplatak za djecu.

Ako imate Rješenje o dječjem doplatku iz 2022. godine, ispunite Zahtjev i Rješenje pošaljete s djetetom u školu. Ako je Rješenje starije od godinu dana, škola će Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje Varaždin dostaviti popis nositelja koji ostvaruju pravo na dječji doplatak i od njih zatražiti potvrdu, a vi u školu dostavljate samo zahtjev. Roditelji koji još uvijek čekaju rješavanje svog predmeta, neka pokušaju s HZMO-om dogovoriti rješavanje svog statusa što je prije moguće.

Ispunjen Zahtjev i Rješenje predati razrednicima (knjižničaru ili u tajništvo) najkasnije do 10. lipnja 2022. godine.

Zahtjev možete preuzeti OVDJE ili podići kod razrednika ili knjižničara.

objavio: Igor Derdić   datum: 13. 5. 2022.