Na dječjem igralištu uz topličku školu otvoren fitness park

Učenici topličke škole od ponedjeljka, 13.lipnja 2022. mogu se okušati i u vježbanju na otvorenom, zato što je dječje igralište uz školu upotpunjeno uređenom kružnom stazom i fitness spravama (univerzalna šipka, rotirajuća sjedalica, sjedalo za odguravanje, veslarica, pokretno sjedalo i eliptične hodalice…)

Fitness park je uz prigodne riječi otvorila gradonačelnica Varaždinskih Toplica Dragica Ratković, a otvorenju su prisustvovali i ravnateljica topličke škole Goranka Štefanić, ravnateljica OŠ Svibovec Melita Mesarić, predsjednica Gradskog vijeća Ljubica Nofta te direktorica Foruma Toplice d.o.o. Martina Žnidar.

Pokazne vježbe na novim su spravama izveli učenici 5.a razreda topličke škole uz vodstvo učitelja Tjelesne i zdravstvene kulture Marija Sremca.

Svečanosti otvorenja svojim su programom doprinijeli i učenici 4.a i 4.b razreda, a njih su pripremile učiteljice Mirna Veraja i Biserka Bešenić te djeca DV „Tratinčica“.

Tekst: Novinarska skupina (Sanja Habek)

objavio: Igor Derdić   datum: 14. 6. 2022.