Martin Bedeković osvojio prvo mjesto na likovnom natječaju „Ja superjunak“

Na likovnom natječaju „Ja superjunak“ učenik naše škole Martin Bedeković osvojio je prvo mjesto u kategoriji učenika od 1. do 4. razreda.

Natječaj je organizirao „Park znanosti“ iz Oroslavja putem svoje Facebook stranice, a sve s ciljem da se bilo kojom likovnom tehnikom pokaže kako ovaj svijet učiniti ljepšim mjestom. Za oko nam i zapinje jedna od motivirajućih rečenica natječaja: „ Imaš puno empatije, razumiješ jezik drveća, pamtiš kao slon, imaš super uho, vrijedne prste ili nešto drugo?“

U svakom slučaju, nešto od gore navedenog sigurno se krije u našem Martinu koji je uz pomoć svoje mentorice iz produženog boravka Ane Zavada Horvat svojom prvom nagradom osigurao posjet cijele grupe Parku znanosti iz Oroslavja.

Rad Martina Bedekovića pogledajte ispod, a više o Parku znanosti na poveznici:

TEKST: Domagoj Španić

objavio: Igor Derdić   datum: 21. 3. 2024.