NASTAVA U ŠKOLI ZA UČENIKE OD 1. DO 4. RAZREDA

Poštovani roditelji!

Obavještavamo vas da je od ponedjeljka, 25. 5. 2020. učenicima od 1. do 4. razreda omogućeno pohađanje nastave u školi.

Prije donošenja odluke o slanju djeteta u školu, roditelji su dužni pažljivo pročitati nove upute HZJZ-a kako bi uočili važne promjene u pristupu u kojem se odvija nastavni rad. Upute HZJZ-a su dostupne ovdje.

Naša škola osigurala je sukladno preporukama HZJZ-a potrebne uvjete za odvijanje nastave u školi.

Nastava počinje u 8:00 sati za sve učenike te je organiziran i prijevoz autobusom za učenike koji putuju autobusom.

Roditelji se također upućuju da pročitaju i informacije za roditelje u preporuci Ministarstva znanosti i obrazovanja za organizaciju rada u razrednoj nastavi. Preporuke su dostupne ovdje.

objavio: Igor Derdić   datum: 21. 5. 2020.