I ove školske godine u našoj školi uspješno je proveden projekt Vrtim zdravi film

Projekt Vrtim Zdravi Film kroz četiri radionice učenicima sedmih razreda pomaže osvijestiti povezanost pravilne prehrane, kretanja, zdravlja i samopoštovanja.

Ovo je osma sezona projekta u Hrvatskoj. Projekt je proveden u 135 škola. U njemu je sudjelovalo oko 6.500 učenika

Odobren je od strane Središnjeg državnog ureda za sport, Ministarstva zdravstva te Agencije za odgoj i obrazovanje.

Edukativni materijali kreirani su od strane stručnjaka nutricionizma te su usklađeni su s preporukama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Vrtim Zdravi Film provodi učitelj koji je prije toga dužan sudjelovati na edukaciji od strane stručnjaka nutricionista.

Projekt provodi Hrvatski školski športski savez.

Više informacija na:

objavio: Igor Derdić   datum: 26. 6. 2020.