OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE O POČETKU NASTAVE U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021.

Obavještavaju se roditelji i učenici da nastava počinje u ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine.

Učenici od 1. do 4. razreda (niži razredi) nastavu će pohađati u jutarnjoj smjeni.

Jutarnja smjena započinje u 7:45 sati.

Učenici od 5. do 8. razreda (viši razredi) nastavu će pohađati u popodnevnoj smjeni.

Popodnevna smjena započinje u 12:30.

Za učenike putnike biti će organiziran prijevoz. Učenici putnici dužni su za vrijeme vožnje školskim autobusom nositi masku i držati fizički razmak. Preporuča se da učenici u školskom autobusu uvijek sjede na istom mjestu te da učenici istog razrednog odjela budu u istom djelu autobusa. Učenici iste obitelji mogu sjediti zajedno. Više o rasporedu sjedenja u školskom autobusu učenici će saznati u školi.

Raspored vožnje, raspored ulaska učenika u školu i raspored učionica biti će do kraja tjedna objavljen na stranicama škole.

Učenici nisu obvezni nositi maske za vrijeme boravka na nastavi.

Učenici koji spadaju u izrazito osjetljivu (vulnerabilnu) skupinu (npr. boluju od kroničnih, težih bolesti) ili dijele kućanstvo s izrazito osjetljivom (vulnerabilnom) osobom te zbog toga ne mogu ili ne smiju u školsku ustanovu, navedeno dokazuju potvrdom nadležnog liječnika. Molimo roditelje učenika da za takvu djecu pribave potvrdu nadležnog liječnika i o tome obavijeste školu! U skladu s time planirat će se odgovarajući oblik odgojno-obrazovnog rada za spomenute učenike.

Apeliramo na roditelje da prouče najvažnije informacije te službene dokumente u prilogu u kojima su detaljnije opisane upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 u vrtićima i školama te preporuke za rad škola.

objavio: Igor Derdić   datum: 2. 9. 2020.