Prikupljanje dokumentacije za projekt Besplatna školska kuhinja

Poštovani roditelji!

Varaždinska županija prikuplja podatke i dokumentaciju za prijavu za besplatnu školsku prehranu za djecu u riziku od siromaštva.

U svrhu osiguranja besplatne prehrane učenika za školsku godinu 2021./2022., pozivaju se roditelji/staratelji da podnesu zahtjev za uključenje u projekt za besplatnu školsku prehranu za djecu u riziku od siromaštva. Pravo na sudjelovanje u projektu imaju djeca iz obitelji koje su korisnici prava na doplatak za djecu.

Ako imate Rješenje o dječjem doplatku iz 2021. godine, ispunite Zahtjev i Rješenje pošaljete s djetetom u školu. Ako je Rješenje starije od godinu dana, škola će Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje Varaždin dostaviti popis nositelja koji ostvaruju pravo na dječji doplatak i od njih zatražiti potvrdu, a vi u školu dostavljate samo zahtjev.

Ispunjen Zahtjev i Rješenje predati razrednicima (knjižničaru ili u tajništvo) najkasnije do 18. lipnja 2021. godine.

Zahtjeve možete preuzeti dolje niže, ispod ove objave, ili ih podići kod razrednika ili knjižničara.

objavio: Igor Derdić   datum: 16. 5. 2021.