Učenice šestih razreda vratile se sa Županijskog ekipnog prvenstva u krosu sa srebrnim medaljama

Učenice šestih razreda naše škole sa svojim su mentorom učiteljem Marijom Sremcem sudjelovale na Županijskom ekipnom prvenstvu osnovnih i srednjih škola u krosu i postigle izvrstan rezultat – 2. mjesto ekipno.

Ekipno prvenstvo u krosu održalo se u petak, 15.listopada 2021. u Varaždinu na terenu kod varaždinske Arene, a organizatori su županijskih ekipnih natjecanja Školski sportski savez Varaždinske županije, Školski sportski savez grada Varaždina i AK Sloboda Varaždin.

Našu su školu predstavljale: IVA PLIŠO, 6.a (osvojeno 2. mjesto), ANĐELA ČURDIJA, 6.b (osvojeno 7. mjesto), PETRA SAKAČ, 6.a (osvojeno 8. mjesto) i JOSIPA HORVAT, 6.b (osvojeno 10. mjesto).

Članica školske ekipe u krosu je i MAGDALENA GOTIĆ,  6.a, ali nije mogla nastupiti na Županijskom natjecanju, zato što prema propozicijama natjecanja mogu biti prijavljene 4 natjecateljice u jednoj ekipi.

Čestitamo učenicama i voditelju Mariju Sremcu na ostvarenom rezultatu sa željom da iduće godine ostvare plasman na Državno prvenstvo koje im je ove godine za dlaku izmaklo.

Tekst: Sanja Habek

objavio: Igor Derdić   datum: 20. 10. 2021.