OSMAŠI PROVELI INTERVJU S RAVNATELJICOM I UČITELJIMA

Učenici 8.A i 8.B razreda zajedno s pedagoginjom Valentinom Bolčević Novak ove školske godine sudjeluju u eTwinning projektu „Srednjokaz”.

Cilj projekta je informirati i potaknuti učenike 8. razreda na aktivno promišljanje o njihovom profesionalnom putu kako bi donijeli što bolju odluku vezanu uz odabir zanimanja, odnosno srednje škole. Jedna od predviđenih aktivnosti u okviru projekta bila je provedba intervjua s radnicima škole na temu „I mi smo nekada bili srednjoškolci”.

Učenici su proveli intervju sa svojim učiteljima, kao i ravnateljicom škole te tako saznali odgovore na različita pitanja koja su ih zanimala u vezi njihovog profesionalnog puta te izbora srednje škole i zanimanja.

Sigurni smo da će našim osmašima iskustvo i korisni savjeti dobiveni od ravnateljice i njihovih učitelja pomoći u donošenju njihove prve najvažnije odluke u životu.

objavio: Igor Derdić   datum: 10. 1. 2022.