DONACIJA ŠKOLSKOJ KNJIŽNICI

Naša sugrađanka Smirna Turkalj donirala je 4. travnja 2022. godine vrijedne naslove knjiga i časopisa knjižnici naše škole.

Knjige je u ime knjižničara preuzeo pedagog  škole Dario Zagorec.  Ovo nije prvi put da gospođa Smirna donira knjige i  školski pribor. Prije pandemije najmlađim učenicima donirala je školske potrepštine u ime Društva „Naša djeca“ Varaždinske Toplice čija je bila predsjednica. I ova hvalevrijedna donacija obogatila je  našu knjižnicu novim naslovima.

Knjige, časopisi, prospekti i drugi novi sadržaji, jačaju ulogu  knjižnice kao jednog od najvažnijih čimbenika u razvijanju, motiviranju i podržavanju čitalačke pismenosti i čitanja od najranije životne dobi.

Hvala gospođi Smirni na ovoj donaciji i promicanju čitalačkih navika naših učenika.

Tekst: Drago Ilić

objavio: Igor Derdić   datum: 5. 4. 2022.