Učenici 4.b razreda topličke škole i njihovi novi prijatelji iz Ukrajine sudjelovali su u radijskoj emisiji o obrazovanju Izvan okvira

Sredinom ožujka u topličku školu upisano je dvadeset ukrajinskih učenika, stoga nije izostao ni interes medija o uključivanju novih učenika u školu.

Ivana Sučić, novinarka i urednica radijske obrazovne emisije Izvan okvira Hrvatskog radija 1, snimila je u našoj školi emisiju o uključivanju ukrajinskih učenika u topličku školu. U emisiji su sudjelovali učenici 4.b razreda s učiteljicom Biserkom Bešenić te ravnateljica škole Goranka Štefanić. To je topla priča o prijateljstvu i empatiji koja pokazuje da ne postoji jezična prepreka kada se govori jezikom srca.

Emisija je bila emitirana 18.4.2022. u 13:10 na prvom programu Hrvatskog radija, a možete je poslušati na poveznici u nastavku.

objavio: Igor Derdić   datum: 28. 4. 2022.