Lijepa gesta PPP Jurica Cafuk - donirali krumpir topličkoj školi za pomoć u prehrani ukrajinskih učenika

PPP Jurica Cafuk i gospođa Marija Cafuk iz Domitrovca (općina Vidovec) donirali su školskoj kuhinji topličke škole 200 kg krumpira. Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo Cafuk već je i prije pomagalo školi, a ovog su puta pokazali veliko srce jer cilj je bio pomoć u prehrani dvadeset ukrajinskih učenika koji su sredinom ožujka došli u našu školu.

Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo Cafuk ubraja se među najuspješnija takva gospodarstva u Varaždinskoj županiji, a za svoj su rad i vrhunsku kvalitetu proizvoda dobili mnoga priznanja, stoga su učenici topličke škole prijašnjih godina posjećivali PPP Cafuk u Domitrovcu kako bi učili o poljoprivrednoj proizvodnji povrća.

Još jednom zahvaljujemo PPP Jurica Cafuk i gospođi Mariji Cafuk na vrijednoj donaciji.

Tekst i fotografije: Sanja Habek

objavio: Igor Derdić   datum: 28. 4. 2022.