Toplički učenici i učitelji na nagradnom putovanju u okviru projekta Najljepši školski vrtovi

Nagradno putovanje za najuspješnije učenike i mentore topličke škole u ovoj nastavnoj godini  realizirano je 24. lipnja 2022. godine. Škola je dobila još 2019. godine, u okviru projekta Najljepši školski vrtovi, 1. nagradu u kategoriji Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost. Nažalost, nagradu nije bilo moguće  ranije realizirati ranije zbog pandemije COVID 19.

Program nagradnog putovanja po Hrvatskom zagorju uključio je razgled znamenitosti  grada Krapine, kao i Muzej krapinskih neandertalaca te ručak i kupanje u Vodenom parku „Aquae Vivae” u Krapinskim Toplicama.

Realizaciju nagradnog putovanja sponzorirali su Grad Varaždinske Toplice, Termalno lječilište zdravstvenog turizma iz Krapinskih Toplica –  Vodeni park „AQUAE VIVAE” i Muzej krapinskih neandertalaca.

Ovo hvalevrijedno nagradno putovanje imalo je edukativne i zabavne sadržaje. Lokalna zajednica je prepoznala i nagradila trud i znanje, a nagrađenim učenicima to je motivacija za osmišljavanje i realizaciju budućih projekata.

Tekst i fotografije: Drago Ilić

objavio: Igor Derdić   datum: 27. 6. 2022.