Učenici osmih razreda svečanim se programom oprostili od osnovne škole

Zadnji dan nastave u našoj školi obilježili su učenici osmih razreda svojim završnim programom kojim su se oprostili od učenika, učitelja i ostalih djelatnika škole.

Učenici su pripremili kratak program u kojem su pokazali što su sve naučili proteklih osam godina. Na zanimljiv i humorističan način, uz pomoć učiteljice Ivane Obad Slavin, snimili su i prikazali igrokaz Večernja škola, a prigodnim su se poklonima, pjesmicama, pjesmom i riječima  oprostili od učitelja, ravnateljice i ostalih djelatnika škole.

Na svečan su im način 28. lipnja 2022. godina podijeljene i svjedodžbe o završetku osnovne škole.

Svečanost je počela intoniranjem himne Lijepa naša, a nakon toga uslijedilo je obraćanje razrednica Ivančice Svetec i Ivane Obad Slavim nazočnim učenicima i Učiteljskome vijeću. Razrednici su izvijestili nazočne o rezultatima u učenju, nagradama i konačnom uspjehu na kraju osmog razreda.

Uslijedila je podjela svjedodžbi, a na kraju se prigodnim govorom svim nazočnima obratila ravnateljica škole Goranka Štefanić. Zaželjela je osmašima uspješan upis u željenu srednju školu te je naglasila da im je naša škola uvijek otvorena za suradnju i podršku.

objavio: Igor Derdić   datum: 1. 7. 2022.