Priredbom dobrodošlice svečano dočekani prvašići

Svoje školsko putovanje u našoj školi 5.rujna započelo je 32 đaka prvaka koji su dočekani priredbom dobrodošlice.

Prigodnim se govorom na početku svečanosti svim prisutnima obratila ravnateljica Goranka Štefanić te zaželjela dobrodošlicu prvašićima, njihovim roditeljima, ali i svim ostalim učenicima, učiteljima i djelatnicima škole. Upoznala je učenike i roditelje s razrednicima te zaželjela učenicima uspješnu godinu i poručila im neka budu ustrajni u radu. Poseban pozdrav dobrodošlice uputila im je i gradonačelnica Grada Varaždinske Toplice Dragica Ratković koja je izrazila i veselje što je ova školska godina počela bez epidemiološkim mjera i svih teškoća s kojima smo se susretali protekle dvije godine.

Svoju kreativnost i umijeće u glazbenim i scenskim točkama pokazali su učenici 5.a i 5.b razreda, a pripremile su ih Biserka Bešenić i Mirna Veraja, učiteljice koje su otpratile svoje dosadašnje đake u 5. razred i s veseljem dočekale prvašiće. Osim što su prvašići uživali u priredbi , uzbuđenje nisu krili niti kada su bili prozvani u svoj razred, a prisutni ih pozdravili i ohrabrili pljeskom.

U OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića ove je godine u 1.a razred upisano 14 učenika (učiteljica Biserka Bešenić), u 1.b razred 12 učenika i 4 ukrajinska učenika (učiteljica Mirna Veraja), a u PŠ Petkovec upisano je 2 učenika (učitelj Jozo Rajič).

Tekst: Sanja Habek

Fotografije: Ana Šare

objavio: Igor Derdić   datum: 6. 9. 2022.