Uz Dan policije prvašići učili kako se sigurno ponašati u prometu

U srijedu, 28. rujna 2022. godine kontakt policajka Lidija Balažin iz Policijske postaje Novi Marof posjetila je prve razrede topličke škole. Zajedno sa svojim učiteljicama Biserkom Bešenić i Mirnom Veraja prvašići su uzbuđeno dočekali djelatnicu policije.

Cilj posjeta bila je edukacija o ponašanju u prometu. Učenici su pozorno slušali predavanje o poštivanju  prometnih pravila, ponašanju u prometu kako bi sigurno stigli od kuće do škole i o prometnim znakovima. Spremno su se uključili u razgovor i raspravu iznoseći svoja svakodnevna iskustva.

Kao znak pažnje učenici 1.a razreda policajki su uručili poklon dobrodošlice, a učenici 1.b razreda  izradili su i uručili joj čestitku povodom Dana policije koji se obilježava 29.rujna.

Tekst: Mirna Veraja

objavio: Igor Derdić   datum: 3. 10. 2022.