Posjet Dječjeg vrtića Čarobno ogledalce našoj školi

Mještovita skupina "Bistrići" iz Dječjeg vrtića Čarobno ogledalce u Varaždinskim Toplicama posjetila je u srijedu 5.10.2022. 1.A i 1.B razred naše škole.

Povod posjeta je bio Dan učitelja koji se svake godine obilježava upravo tog dana. Uz pratnju svojih teta, Danijele Belić i Katarine Prstec, hrabro su ušetali u naše školske hodnike i posjetili prvaše i njihove učiteljice Biserku Bešenić i Mirnu Veraja. Prvaši su ih dočekali s osmijehom i pjesmom, a "Bistrići" su im odgovorili na isti način:  recitacijama i pjesmom o jeseni. Svim učiteljima čestitali su Dan učitelja i kao znak pažnje donijeli su i poklone: unikatnu čestitku i sliku te im se ovim putem od srca zahvaljujemo!

Nakon kratkog razgovora i druženja slijedio je predah uz sok i kekse u školskoj blagovaoni te povratak u vrtić, a prvaši su se vratili u svoje klupe.

Tekst: Mirna Veraja

Fotografije: Mirna Veraja

objavio: Igor Derdić   datum: 12. 10. 2022.