Sigurno u školu

U sklopu programa „Sigurno u školu“ Savjet za sigurnost prometa na cestama Varaždinske županije s partnerima je pripremio setove reflektirajućih traka za učenike od 2. do 4. razreda osnovne škole.

Tom je prigodom kontakt policajka Lidija Balažin, djelatnica Policijske postaje  Novi Marof, razveselila učenike topličke škole te im podijelila prigodne poklone i porazgovarala s njima o prometnim pravilima i ponašanju u prometu.

Učenici od 2. do 4. razreda razveselili su se reflektirajućim trakama koje će im pomoći da im put od kuće do škole bude sigurniji, a učenici prvih razreda na poklon su dobili kape s natpisom „Poštujte naše znakove“.

Učenici su se policajki zahvalili na lijepim poklonima te su obećali da će biti oprezni u prometu i primjenjivati korisne savjete policajke Lidije.

Tekst: Martina Kos Grabar

Foto: Goranka Štefanić

objavio: Igor Derdić   datum: 17. 10. 2022.