POZIV NA PREDAVANJE

Poštovani,

čast nam je i zadovoljstvo pozvati Vas na predavanje „Učinkovito snižavanje tjelesne temperature kod djece“ koje će se održati u ponedjeljak , 27.ožujka 2023. godine u 14 sati u Županijskoj palači – Franjevački trg 7.

Predavači su:

Branka Maretić, dr.med., spec. pedijatar – Voditelj Odjela za pedijatriju OB Varaždin

Jasmina Kolarić, mag.med.techn. – Glavna sestra Odjela za pedijatriju OB Varaždin

Ivana Martinec, mag.med.techn. – Patronažna djelatnost Doma zdravlja Varaždinske županije

Predavanje je namijenjeno roditeljima, skrbnicima,  odgojiteljima, medicinskim sestrama u dječjim vrtićima, liječnicima  i svim ostalim koji su uključeni u brigu i skrb male, predškolske i školske djece.  Predavanje je organizirano zajedničkom akcijom Podružnice Hrvatske komore medicinskih sestara Varaždinske županije, Savjeta za zdravlje Varaždinske županije, liječnika i medicinskih sestara Opće bolnice Varaždin te Doma zdravlja Varaždinske županije uz potporu Varaždinske županije.

Veselimo se Vašem dolasku!

Savjet za zdravlje Varaždinske županije

Predsjednica doc.prim.dr.sc. Spomenka Kiđemet-Piskač, dr.med.

Predsjednica podružnice HKMS Varaždinske županije

Željka Gajski, mag.med.techn.

objavio: Igor Derdić   datum: 22. 3. 2023.