Mali planinari - OBAVIJEST

Sekcija  "Čevo"  - ogranak OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice

PIKNIK NA TONIMIRU

POLAZAK:

3. studenoga 2023. (petak)  u 9.00 h ispred OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice.

Slijedi edukativna šetnja kroz Lječilišni park, spomenik parkovne arhitekture u sklopu kojeg se nalaze rimske iskopine.

Dolazak na brdo Tonimir oko 9.45.

Slobodno vrijeme za šetnju, upoznavanje biljnih i životinjskih vrsta, druženje i piknik.

11.00  - okupljanje i povratak istim putem prema OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice.

11. 45 – dolazak do škole i kratka razmjena iskustava

12. 00  - odlazak kući

NAPOMENE:

Izlet je besplatan, prijevoz nije organiziran pa roditelji trebaju dovesti djecu ujutro ispred škole najkasnije 15 minuta prije polaska te nakon završetka programa doći po njih.

Učenici koji nisu predali roditeljsku  suglasnost  u zadanom roku (rok je bio 27. 10. 2023. - učenici su na vrijeme bili obaviješteni o datumu primitka suglasnosti),  suglasnost  neka donesu na datum polaska, 3.11. 2023.

Obavezno ponijeti: mali planinarski dnevnik , zdravstvenu iskaznicu i ono najvažnije - dobro raspoloženje.

Ukoliko neko dijete boluje od neke bolesti i troši kroničnu terapiju molim da mi se to napomene  putem e – mail adrese martina.kos-grabar@skole.hr ili telefonskog broja na koji sam dostupna u vrijeme individualnih konzultacija u sklopu redovne nastave.

OPREMA: prilagođena vremenskim uvjetima, poželjno je imati kišnu kabanicu u ruksaku u slučaju kiše

PREHRANA: iz ruksaka

CIJENA IZLETA: nema troškova

VODIČ: Milan Turkalj

PRATNJE: učiteljice Marija Filipović, Jelica Korotaj i Martina Kos - Grabar

objavio: Martina Kos-Grabar   datum: 29. 10. 2023.