Božićna bajka u topličkoj dvorani za kraj polugodišta

Zadnjeg dana nastave u 2023. godini u sportskoj je dvorani topličke škole oživjela suvremena božićna bajka koju su za sve goste, učenike i učitelje pripremili polaznici Dramske skupine, Dječjeg zbora te Likovne grupe naše škole.

Na vrijednom su projektu stvaranja predstave „Božićna bajka“ učenici radili sa svojim voditeljicama Ivanom Obad Slavin, Stellom Cimerman i Viktorijom Balog-Mikac od početka školske godine. Trud se isplatio jer, osim što su pokazali kreativnost u stvaranju teksta, oduševili su sve prisutne humorom i odličnom glumom, pjevanjem te odlično osmišljenom scenografijom, kostimografijom i rekvizitima.

U ulozi voditeljica odlično su se snašle polaznice Novinarske skupine Lorena Ratković i Leona Mičuda koje je pripremila učiteljica Sanja Habek.

Podršku učenicima došli su pružati njihovi roditelji, članovi obitelji i prijatelji škole, a na kraju  priredbe obratila se i ravnateljica škole Goranka Štefanić koja je zahvalila svima koji su uložili puno rada, truda i znanja kako bi realizirali ovu božićnu priredbu. Svima prisutnima zaželjela je blagoslovljen Božić i uspješnu novu 2024. godinu.

Tekst: Sanja Habek

objavio: Igor Derdić   datum: 2. 1. 2024.