MAT liga 2024.

U četvrtak, 08.02.2024. učenici 1.a razreda; Lovro Demšar, Tin Šimek, Noel Vuk i Bela Zadravec pod vodstvom učiteljice Mirele Glavnik sudjelovali su na na matematičkom natjecanju za učenike prvih razreda osnovnih škola

MAT ligica koja je nastala sa željom uključivanja najmlađih učenika osnovnih škola u projekt MAT lige koji je verificiran od strane MZO-a. MAT ligica natjecanje je parova nastalo sa željom popularizacije matematike, veće motivacije učenika i njihovih mentora u radu, te poticanja zajedništva i timskog rada. Na MAT ligicu 2024. prijavilo se 2 026 učenika iz 188 osnovnih škola u RH i 4 učenika iz Sarajeva.

Naši parovi učenika osvojili su visoke bodove i sada se pripremaju za sljedeće kolo koje će se održati u travnju.

objavio: Igor Derdić   datum: 11. 2. 2024.