Obilježen 100. dan škole u produženom boravku

U veljači se već dulji niz godina u brojnim europskim zemljama kroz eTwinning projekt u školama obilježava 100. dan škole. U znaku broja 100 u projektu su sudjelovali učenici produženog boravka te sa svojim učiteljicama proveli niz aktivnosti na tu temu.

Učenici su se fotografirali u obliku broja 100, izradili plakat na temu zanimljivih činjenica u kojima se spominje broj 100 te plakat sa brojevnom riječi sto na različitim jezicima.  Posebno zanimljivo bilo je slagati toranj od 100 plastičnih čaša te likovnim izričajem prikazati sebe kao stogodišnjaka. Uz to izradili su označivače stranica (bookmarkere), prikazali su što se sve može kupiti za 100 eura te rješavali razne zanimljive nastavne listiće s temom broja 100.

Tekst: Ana Zavada Horvat

Fotografije: Andrea Jakupec i Ana Zavada Horvat

objavio: Igor Derdić   datum: 13. 2. 2024.