Zimski „vozni park“ pred školom

Učenici naše škole su sa zadovoljstvom parkirali svoja „vozila“ pred školom.

Da i u školi ima mjesta za zimske radosti i veselje, pokazali su učenici trećih i četvrtih razreda OŠ A. i I. Kukuljevića u Varaždinskim Toplicama. U stanci od učenja i svakodnevnih obaveza, učenici su u dogovoru sa svojim učiteljima i učiteljicama otišli na sanjkanje, za koje su se vjerno pripremili. Prava zimska oprema je bila na raspolaganju, šalovi i rukavice šarenili su se u bijelom snijegu, a dječji smijeh čuo se diljem Toplica. Ipak, sve je iznenadio nesvakidašnji  „vozni park“ pred školom i brojne sanjke koje su učenici sa sobom dovukli u školu. Grudanja, valjanja po snijegu i spuštanja niz brdo nije nedostajalo. Snijeg i pravo zimsko raspoloženje šteta je potratiti samo na boravak u zatvorenim prostorima, pa se još jednom pokazalo da se svakodnevni rad, marljivost i trud isplati, te da je nagrada uvijek najslađa.

Članak napisala: Mirna Perec, učiteljica hrvatskoga jezika

Autor fotografija: Igor Derdić, učitelj geografije

objavio: Igor Derdić   datum: 15. 2. 2012.