Dožupan „uzvratio“ posjet učenicima DSD-a

Gospodin dožupan posjetio našu školu i članove DSD grupe iznenadio slatkim poklonima.

Učenici naše škole, koji su ujedno i članovi DSD grupe, pojačane nastave njemačkog jezika, koju vodi gospođa učiteljica Mara Malenica, su u božićno vrijeme posjetili župana i zaposlenike Varaždinske županije. To je ujedno i tradicija koja traje već treću godinu za redom. Taj posjet u blagdansko vrijeme su uljepšali pjevanjem božićnih pjesama na njemačkom jeziku i svojim ozarenim dječjim licima. Po povratku u školu, učenici su pisali kratke osvrte na posjet županu i gradu Varaždinu, te ih u  suradnji sa svojom učiteljicom poslali natrag u Županiju, kako bi njihove zahvale i dojmovi ostali zapisani.

Kako se dobro uvijek vraća dobrim, naše je učenike ovaj tjedan posjetio gospodin Milan Pavleković, dožupan Varaždinske županije. Učenike je darovao slatkim poklonima. Druženje je proteklo u ugodnom razgovoru, druženju, a učenici su i iz „prve ruke“ saznali neke nove informacije o srednjoškolskom obrazovanju u županiji. Svi su se dobro zabavili, zahvalili gospodinu dožupanu na slatkim poklonima te se preporučili i za daljnu suradnju.

Članak napisala: Mirna Perec, učiteljica hrvatskoga jezika

Fotografije: Ivan Bonzi, učenik 8.b razreda

objavio: Igor Derdić   datum: 23. 2. 2012.