U OŠ A. i I. Kukuljevića u Var. Toplicama održano Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika

U Osnovnoj školi Antuna i Ivana Kukuljevića u Varaždinskim Toplicama se u utorak, 28.2.2012. godine, održalo Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika. Na natjecanju je sudjelovalo četrdeset dvoje učenika i učenica iz osnovnih škola diljem naše Varaždinske županije.

Prvo mjesto osvojila je učenica Željka Perić iz VI. OŠ Varaždin s 85 osvojenih bodova, drugo mjesto dijele Martin Sabljak, učenik II. OŠ iz Varaždina i Ema Tretinjak iz OŠ Ludbreg, s 81 osvojenim bodom, a na trećem mjestu je učenica OŠ Breznički Hum, Lucija Jalžabetić, sa 79 bodova.

Čestitamo svim natjecateljima i njihovim mentorima na uspješnom sudjelovanju i suradnji. Konačan poredak za državno natjecanje saznat će se kroz nekih mjesec dana.

Članak napisala: Mirna Perec, učiteljica hrvatskoga jezika

Ljestvica konačnog poretka

objavio: Saša Peček   datum: 1. 3. 2012.