Našoj školi produžen status Međunarodne Eko-škole

Na svečanosti u Zagrebu promovirana je dvanaesta generacija Eko škola iz Republike Hrvatske među kojima se nalazi i naša škola koja nastavlja tradiciju razvoja ekološke svijesti i brige o okolišu.

Međunarodna koordinacija za Eko-škole, produžila je Osnovnoj školi Antuna i Ivana Kukuljevića status Međunarodne eko-škole. Naša je škola, još jednom, potvrdila da ispunjava sve uvjete za stjecanje ovog međunarodnog priznanja.

Svečanost dodjele certifikata i dizanje Zelene zastave upriličit će se, u prisutnosti učenika, roditelja, djelatnika škole i lokalne zajednice, 29. svibnja na proslavi Dana škole.

Izvješena zelena zastava bit će veliko priznanje školi u kojoj se niz godina, pod mentorstvom profesorice biologije i kemije Ane Vuković, provode brojni ekološki programi te se podiže ekološka svijest učenika.

objavio: Igor Derdić   datum: 7. 5. 2012.