Sportske igre mladih

Sportske igre mladih najveći su projekt za djecu i mlade čiji je temeljni cilj promocija zdravog načina života i prijateljstva.

Sportske igre mladih već 15 godina osnovcima i srednjoškolcima iz cijele Hrvatske, za vrijeme ljetnih praznika, omogućuju potpuno besplatno sudjelovanje u natjecanjima u deset sportova:

• mali nogomet
  • ulična košarka
  • rukomet
  • odbojka
  • graničar
  • tenis
  • stolni tenis
  • odbojka na pijesku
  • badminton
  • šah

Slogan igara je: „Živimo život bez droge jer droga uzima život“.

Djeca koja su zainteresirana za sudjelovanje na Županijskim i Finalnim najtecanjima u Splitu mogu pristupiti linku

www.igremladih.org/prijave/  te napraviti prijavu.

Prijave su već u tijeku i traju od 01. svibnja do 15. lipnja 2012. i potpuno su besplatne, kao i sudjelovanje u svim krugovima natjecanja.

Najuspješniji pojedinci i ekipe putuju na besplatno mini ljetovanje kao sudionici Finala u Splitu.

Za savjete i dodatne informacije možete kontaktirati Maria Sremeca, učitelja tjelesne kulture.

objavio: Saša Peček   datum: 18. 5. 2012.