Posljednji pozdrav osmašima!

Osmi razredi OŠ A. i I. Kukuljevića oprostili su se od osnovne škole i učitelja.

Na zadnji dan nastave, 15.6.2012. godine, osmi razredi OŠ A. i I. Kukuljevića u Var. Toplicama su se oprostili od osnovnoškolskog obrazovanja, učitelja i školskih prijatelja. U suradnji sa svojim razrednicima izveli su prigodan program tijekom kojeg su se prisjetili svih upečatljivih trenutaka i vrijednih uspomena iz osnovne škole, koje će im uvijek ostati u sjećanju. Osnovna škola je doba sazrijevanja, odrastanja, privikavanja na obaveze, ali i formiranja temeljnih ljudskih vrijednosti, a na to su se i osvrnuli učenici u samom programu. Od svakog učitelja i radnika škole oprostili su se s nekoliko prigodnih riječi, tako da je cijeli program bio vrlo dirljiv i zanimljiv. Zahvalili su ravnateljici i svim učiteljima na dugogodišnjoj brizi i pomaganju, te su sa sigurnošću rekli da su sada spremni napraviti korak dalje u svoju budućnost, a to je srednja škola.

Nakon prigodnog programa, učenici su se nastavili zabavljati sa svojim razrednicima i učiteljima na organiziranoj večeri u hotelu Minerva u Varaždinskim Toplicama. Večer je bila puna smijeha, pjesme i plesa i svi su se lijepo zabavili i opustili. No, sve što je lijepo, kratko traje. Naše osmaše sada čekaju velike brige i obaveze koje dolaze s odabirom srednje škole te im od srca želimo puno uspjeha, sreće i zadovoljstva u daljnjem školovanju!

OSMAŠI I OSMAŠICE SRETNO VAM BILO! :-)

Tekst: Mirna Perec, učiteljica hrvatskoga jezika

Fotografije: Igor Derdić, učitelj geografije

objavio: Igor Derdić   datum: 18. 6. 2012.