Čak 16 medalja našim učenicima karatistima

Na turniru Aquae Iasae Cup 2012. održanom  u Varaždinskim Toplicama sudjelovali su klubovi iz cijele Hrvatske s više od 90 natjecatelja. Domaćin, Karate klub AIK, bio je vrlo uspješan i osvojio je čak 16 medalja!

U kategoriji cicibana Lucija Košćak bila je 3., a u lakoj kategoriji  mlađih limača sve medalje odnijeli su domaćini iako je to bila najbrojnija kategorija na turniru. Lovro Bujanec i Leon Rabuzin bili su 3., Toni Huzjak 2., a najlakši natjecatelj Marin Šebrek osvojio je 1. mjesto.
 U istom uzrastu u teškoj kategoriji 2. mjesto osvojio je Karlo Nofta. laka kategorija mlađih kadeta protekla je u dominaciji Dominika Bešenića koji je bio 1. i također najbolji natjecatelj turnira!
 Kod mlađih kadetkinja u lakoj kategoriji Lana Šimek i Lora Zeljak bile su 3., a Monika Blažinec osvojila je 2. mjesto.
Limačice su također bile uspješne, Jana Huzjak i Antonela Svetec su bile 3., a Lara Hrastić osvojila je 2. mjesto.

Kod limača je u srednjoj kategoriji Hrvoje Muža bio 3., kao i Petar Prstec u teškoj kategoriji u kojoj je Marko Horžić osvojio 1. mjesto.

Nastupili su još i Antonio Vukelić, Lea Rissi, Ivan Rissi, Leonardo Grabar, Dino Slatki, Martina Zorman i Mirta Košćak.

Sveukupno osvojili su 3 zlata, 4 srebra i 9 bronci, te posebnu nagradu za najboljeg natjecatelja turnira!

objavio: Ana Vnučec   datum: 6. 11. 2012.