DODJELA PRIZNANJA "ZELENI CVIJET"

U hotelu Minerva održana je manifestacija Turističke zajednice Varaždinske županije "Zeleni cvijet 2012.".

OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića osvojila je čak dvije glavne nagrade. Učenica Helena Petrić (2.b) je pod vodstvom mentorice Mirjane Sopić osvojila 3. nagradu za likovni rad na temu "Djeca - čuvari prirode" dok je OŠ dobila priznanje za kontinuirano uređen okoliš škole. Priznanje je primila ravnateljica škole Goranka Štefanić.

U programu su nastupili članovi Dramsko-recitatorske grupe nižih razreda pod vodstvom Biserke Bešenić sa scenskom igrom "Coprnjak", učenici nižih razreda predstavili su se scenskom igrom "Igrajmo se grada" , a učenica 6.b razreda krasnoslovila je pjesmu "Moderni Božić" pod vodstvom Danke Maroević i Ane Lodeta.

Osim scenskih nastupa knjižničar Domagoj Španić preznetirao je školski projekt " Ušteda energije i energetska učinkovitost". Predstavio je slikovnice, rad naših učenika, koje govore o uštedi energije. Posjetitelji su na kraju imali priliku zaigrati igru koju su također osmislili učenici koji su radili na projektu "Uštede energije i energetske učinkovitosti".

objavio: Ana Vnučec   datum: 21. 12. 2012.