BOŽIĆNA PRIREDBA

Kraj polugodišta učenici i učitelji obilježili su prigodnim božićnim programom i Božićnim sajmom na kojem su se predstavile udruge iz Varaždinskih Toplica.

U programu su sudjelovali učenici viših i nižih razreda pod vodstvom učiteljica Ane Lodeta, Biserke Bešenić, Tihane Šarec, vjeroučiteljice Ivančice Svetec i časne sestre Božene Kontent te učitelja Zlatka Pipleka i Drage Ilića.

Predstavljen je njihov zajednički projekt ostvaren povodom Dana grada i Dana župe "Sv. Martin", a koji je nastao u korelaciji povijesne grupe, vjeronauka, hrvatskog jezika i glazbene kulture.

Posjetitelji su upoznati i s projektom "Ušteda energije i energetska učinkovitost" koji su osmislili učenici pod vodstvom pedagoginje Hermine Šinjori , učiteljice Sanje Habek i knjižnjičara Domagoja Španića, a prilikom kojeg je također prezentirano što se sve dosad u školi radilo kako bi se postigao cilj uštede energije.

Na kraju manifestacije posjetitelji su mogli kupnjom nekog od suvenira ili kolača pomoći učenicima nižih razreda u realizaciji putovanja za školu u prirodi.

objavio: Ana Vnučec   datum: 21. 12. 2012.