PJESMOM, RECEPTIMA I GLUMOM ISPRATILI STARU GODINU

Božićnom priredbom ispunjenom prigodnim božićnim pjesmama, receptima i scenskim igarama učenici i učitelji ispratili su staru godinu.

Okupivši se prošle srijede u školskom holu, sudionici božićnog programa svima su za kraj godine, ali i prvog polugodišta, predstavili i poklonili svoje dramske, scenske i literarne te glazbene uratke na kojima su marljivo vježbali sa svojim voditeljima. Osim prigodnog božićnog programa, predstavljena su i dva rada Dramsko-scenske grupe i dva novinarska rada Novinarske družine koji su se na školskoj razini natjecali za školsku smotru literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva Lidrano 2010. Najveći pljesak izmamile su učenice Posebnog odjela otpjevavši u veselom božićnom duhu pjesmu „Božiću, dragi mali“. Članovima komisije za Lidrano 2010. najviše se svidjela scenska igra „Kuharski naputci kapucina Pashazija iz 1778. godine“ i koja će se dalje natjecati na županijskoj razini.

Na kraju priredbe ravnateljica Goranka Štefanić uručila je poklone pobjednicima likovno – literarnog natječaju „Mjesec borbe protiv ovisnosti“ te svima poželjela sretne božićne i novogodišnje praznike.

objavio: Ana Vnučec   datum: 28. 12. 2009.