Uspjeh naših učenika na županijskom natjecanju iz matematike

Na 55. županijskom natjecanju iz matematike koje je održano 18. veljače 2014. godine u IV. Osnovnoj školi Varaždin, učenici naše škole postigli su zapažene rezultate.

Marko Dvorski iz 4.b razreda osvojio je 1. mjesto sa 44 boda. Hrvoje Hostnjak iz 4.a osvojio je 3. mjesto s osvojena 38 boda, a Filip Križanić iz 4.b  je osvojio 4. mjesto s 37 bodova.

Antonella Klekar iz 5.b razreda osvojila je 9. mjesto, Lovro Bujanec iz 5.a razreda 14. mjesto, a Andrija Potrebica iz 5.a razreda 18. mjesto.

Učenik Adam Ban iz 8. b razreda je zauzeo 2. mjesto sa osvojenih 48 bodova te će sudjelovati na Državnom natjecanju iz matematike koje će se održati u Šibeniku od 2. do 4. travnja 2014.

Čestitke svim učenicima i mentorima: Biserki Bešenić, Ružici Erić, Nevenki Bareta i Zlatku Čmigoviću.

objavio: Igor Derdić   datum: 21. 3. 2014.