Županijsko natjecanje „Sigurno u prometu“

Županijsko natjecanje „Sigurno u prometu“ održano je u utorak, 6. svibnja 2014., u prostorijama školsko-sportske dvorane Osnovne škole Ludbreg.

Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 80 natjecatelja (učenika i učenica) petih razreda osnovnih škola Varaždinske županije.

Učenici su, kao i na školskim natjecanjima , pristupili teorijskom dijelu testa (testovi znanja prometnih propisa), a potom praktičnom dijelu testa (vožnja bicikla na poligonu spretnosti).

Od ukupno 40 sudionika, učenici naše škole (dječaci) zauzeli su ova mjesta:

Florijan Kos zauzeo je 12. mjesto s ukupno osvojenih 140  bodova dok je David Pantaler  s osvojenih 117 bodova zauzeo 26. mjesto.

U ekipi djevojčica također je bilo 40 natjecateljica, a naše učenice u ukupnom poretku su zauzele ova mjesta:

Jelena Vugrinec zauzela je 30. mjesto s osvojenih 95 bodova te Karla Jenkač  34. mjesto s osvojena 82 boda.

Čestitke učenicima i učenicama te njihovom mentoru, učitelju Stanku Medvedecu.

objavio: Igor Derdić   datum: 7. 5. 2014.