Dan Europe

U petak, 9. svibnja 2014., u našoj školi je obilježen Dan Europe. Obilježili su ga učenici naše škole izradivši plakate o radu Europske unije i naše škole. Učenici 8. razreda napravili su plakat o radu Europske unije, dok su učenici 2.a razreda istražili i napravili plakat na kojem principu funkcionira rad naše škole.

Već u četvrtak, po cijeloj školi, bili su polijepljeni listići sa zagonetkama čije su odgovore mogli učenici dokučiti sami, a ukoliko to nisu uspjeli odgovor su saznali u petak na izloženim plakatima u holu škole.

Pitanje zagonetke osmislile su Nika Đuras 2.b i Laura Kanešić 3.a razred.

Na plakatu o Europskoj uniji možete saznati bitne informacije  o radu, vodstvu i osnutku EU, a paralelno tome učenici 2.a razreda napravili su plakat o našoj školi na kojem isto možemo saznati bitne informacije o osnutku, vodstvu i radu naše škole.

Pa ako pogledamo i usporedimo strukturu rada možemo zaključiti kako se struktura rada EU i struktura rada naše škole ne razlikuje mnogo.

objavio: Igor Derdić   datum: 13. 5. 2014.