Volim Toplice

Turistička zajednica grada Varaždinskih Toplica raspisala je  natječaj pod nazivom „Volim Toplice“, u trajanju od 4. travnja do 12. svibnja 2014.  Na ovom natječaju su sudjelovali i učenici naše škole u kategoriji likovnih i literarnih radova.

Izložba svih nagrađenih i pohvaljenih radova bila je u četvrtak, 15. svibnja 2014. u atriju Staroga grada u 17 sati, gdje su učenicima uručena Priznanja i Pohvale te simbolične nagrade. Učenički likovni i literarni radovi bili su izloženi na panou, a mnogi učenici su svoje literarne radove i vrlo rado pročitali, čime su pokazali i dokazali kako su ta Priznanja, Pohvale i nagrade zaista i zaslužili.

Glavna nagrada, Put u nepoznato, bit će realizirana 4. listopada 2014.

U kategoriji likovnih radova učenice naše škole (niži razredi) osvojile su prva tri mjesta:

1.   mjesto - Karla Čavek (4.a)

2.   mjesto – Nika Jedvaj (3.a)

3.   mjesto - Helena Petrić (3.b),

Pohvaljeni su Lorena Filipović (1.a) i Dino Slatki (4.b).

Likovni radovi, viši razredi:

1. mjesto osvojila je Laura Bešenić (5.b),

3.  mjesto pripalo je Antonella Klekar (5.b).

Pohvaljen je rad Željke Hrženjak (5.b).

U kategoriji literarnih radova , (niži razredi):

1.   mjesto – Filip Križanić (4.b),

3. mjesto – Daria Bešenić (4.b)

Dok su od nižih razreda pohvaljeni Petra Gjud (3.a) i Marko Dvorski (4.b).

Literarni radovi, viši razredi, prva tri mjesta pripala su  učenicama naše škole:

1.   Ivana Posavec (7.b)

2.   Ana Vukalović (6.a)

3.   Lorena Kanešić (6.b)

Pohvaljeni su Anđelko Potrebica (6.a), Lara Hrastić (6.a), Katarina Filipašić (6.b), Lea Rissi (6.b), te Nikolina Dušak (7.b).

Osim ovih, likovnih i literarnih radova dodijeljena je i nagrada za kreativnost i spretnost koju je osvojila Magdalena Dvorski (7. PO).

Čestitke svim učenicima i mentorima na uspjehu.

objavio: Igor Derdić   datum: 20. 5. 2014.