Potvrđen status Eko škole

Možemo se prisjetiti da je naša škola, još 2008. godine, dobila status Međunarodne eko-škole, međutim, važno je napomenuti kako se taj status mora obnavljati svake dvije godine, pa je ga tako i ove, 2014., trebalo ponovno obnoviti i produžiti.

Učiteljica, Ana Vuković, predala je zahtjev za produženje statusa Eko škole, a svečano proglašenje eko škola održano je u petak, 16. svibnja 2014., na Zagrebačkom velesajmu, kojem je prisustvovala ravnateljica naše škole, Goranka Štefanić. S ponosom možemo reći da  je ove godine, našoj školi, već po treći put potvrđen status Eko škole.

Svečana dodjela certifikata i dizanje Zelene zastave obilježit će se 5. lipnja, na proslavi Dana škole u prisustvu učenika,  roditelja, djelatnika škole te lokalne zajednice.

Ovime potvrđujemo i dokazujemo da na temelju brojnih ekoloških projekata  i programa koje provodimo u našoj školi, svi zajedno, doprinosimo i podižemo ekološku svijest.

objavio: Igor Derdić   datum: 25. 5. 2014.