Dan škole 2014.

Ovogodišnji Dan škole obilježili smo u četvrtak, 5. lipnja 2014., u školskoj dvorani zbog lošeg vremena, a posvetili smo ga podizanju „Zelene“ zastave  i po četvrti put zaredom priznatom statusu Eko škole.  Našoj svečanosti nazočili su brojni uzvanici, učitelji, učenici, roditelji, umirovljenici te bivši djelatnici škole.

Svojim dolaskom iskazali su priznanje našem radu, trudu i izvrsnim rezultatima koji su postignuti tijekom školske godine.

Kao i svake godine učenici su pod vodstvom svojih mentora pripremili prigodan program i predstavili se kroz recitale, scenske igre, sviranje, pjevanje i naravno, ples.

Našem bogatom dječjem programu, ove godine su se pridružili i gosti, učenici OŠ Svibovec, koji su pod vodstvom učiteljice Jasne Pokos pripremili humorističnu scensku igru DJED I REPA.

Na kraju programa uslijedilo je dizanje Zelene zastave, koju su podigli učenici, naša ravnateljica i gradonačelnica, gospođa Goranka Štefanić, te predsjednik Gradskog vijeća, gospodin Petar Ratković.

Nakon službenog dijela programa uzvanici su bili pozvani da razgledaju panoe s dječjim likovnim i literarnim radovima, a potom je uslijedio domjenak za sve učenike i uzvanike.

objavio: Igor Derdić   datum: 5. 6. 2014.