Ponyland - carstvo mnogobrojnih domaćih životinja

Naši učenici prvog a i b razreda, sa svojim učiteljicama, u srijedu, 4. lipnja 2014. otputili su se na terensku nastavu u susjednu nam županiju -  Međimurje. Točnije, u Mursko Središće na OPG Vinko.

Cilj njihove terenske nastave bio je uočiti promjene u prirodi, upoznati domaće životinje te saznati još mnogo novih i zanimljivih stvari.

Kako ne bi ispalo da su naši učenici samo učili, imali su oni i podosta slobodnog vremena za igru u prirodi i druženje. Međutim, to nije sve, naši hrabri prvašići okušali su se i u jahanju. Vrijeme je bilo kao stvoreno za jahanje malenih ponija,  uživanje u ljepoti prirode i društvu svojih vršnjaka te mnogobrojnim domaćim životinjama, koje je već pomalo teško vidjeti u našim, domaćim sredinama, a naročito sve na jednom mjestu.

Naši učenici su uživali učeći i stičući nova znanja kroz igru, smijeh, veselje i odličnu zabavu.

objavio: Igor Derdić   datum: 15. 6. 2014.