VARAŽDINSKIM OSNOVNOŠKOLCIMA PRVA MJESTA

Ovogodišnji domaćin Županijskog natjecanja iz engleskoga jezika za učenike osmih razreda osnovne škole bila je OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića iz Varaždinskih Toplica. Da je natjecanje bilo u znaku velike konkurencije, govori i činjenica da je od 28 natjecatelja čak 22 učenika podijelilo isto mjesto.

Najviše natjecatelja bilo je iz Varaždina, a Varaždinci su ujedno i zauzeli najviša mjesta na konačnoj bodovnoj ljestvici. Prvo mjesto izborio je Milijaš Robert (mentorica: Želimorski Đurđica, I.OŠ Varaždin), drugo mjesto, osvojivši jednak broj bodova, podijelili su Resnik Neven (mentorica: Pavlić Dubravka, II. OŠ Varaždin) i Friščić Kristina (mentorica:Juričinec Vlasta, VI. OŠ Varaždin), a treće mjesto osvojila je Lazar Mirna (mentorica: Gašparac Dijana, IV. OŠ Varaždin).

objavio: Ana Vnučec   datum: 3. 3. 2010.