Još jedan novi početak

Početak svake nove školske godine uobičavamo učiniti što ugodnijim i ljepšim, stoga smo se trudili da dobra atmosfera u našoj školi ni ovaj put ne izostane. Tako smo s radošću i veseljem dočekali naše prvoškolce koji su u sebi zasigurno skrivali tisuće emocija.

Na samom  početku, svim učenicima, učiteljima i djelatnicima  škole obratila se ravnateljica škole, Goranka Štefanić, pozdravnim govorom zaželjevši svima skupa puno uspjeha u novoj školskoj godini. Kao ravnateljica škole posebno je pozdravila naše prvašiće, a kao gradonačelnica našeg malog gradića uručila im je i poklone - pisanke u koje će vrijedno pisati i crtati.

Nakon poklona i govora ravnateljice/gradonačelnice uslijedio je i prigodan program učenika 5.a i 5.b razreda. Program su pripremili i uvježbali još pod vodstvom svojih učiteljica razredne nastave, Biserke Bešenić i Ružice Erić.

Svim učenicima su podijeljeni besplatni novi udžbenici koje je jednim dijelom financirala Županija, a većim dijelom Grad.

Svim učenicima i učiteljima želimo uspješnu novu školsku 2014./2015. godinu!

objavio: Igor Derdić   datum: 10. 9. 2014.