„Glazba je hrana ljubavi.“

U našoj školi, dana 23. rujna 2014. godine, održan je Stručni skup Županijskog stručnog vijeća  učitelja glazbene kulture Varaždinske županije.

Voditeljica ŽSV-a Ružica Kapitan, učiteljica savjetnica, upoznala je nazočne s „Implementacijama građanskog odgoja u nastavi glazbene kulture“  te planom i programom rada ŽSV-a za šk. god. 2014./2015.

Naš učitelj, Zlatko Piplek, učitelj savjetnik, održao je zanimljivo predavanje uz prezentaciju i aktivno sviranje Dječjeg tamburaškog orkestra na temu „Tambura kao orkestralni instrument.“

Zvukovima tamburaškog orkestra pridružili su se  sudionici skupa radosnim pjevanjem i stvorili ugodnu atmosferu.

Vrhunskim sviranjem Dječji tamburaški orkestar je uspješno predstavio sebe i našu školu.

Tekst: Jelena Vugrinec, 6. a

(članica Novinarske grupe)

objavio: Igor Derdić   datum: 27. 9. 2014.