Tenis u našoj školi

Treneri, Lovro Juzbašić i Ranko Nenadić, iz teniskog kluba „Varaždin 1181“ posjetili su našu školu u četvrtak 17. listopada 2014. Cilj njihova dolaska bio je pokazati učenicima nižih razreda određene teniske vještine te ispričati nešto više o samom sportu. Treneri, Lovro i Ranko, tenisom se bave od svoje pete godine, a sudjelovali su i na brojnim natjecanjima u državi.

Kako ne bi sve ostalo samo na praznim riječima i demonstraciji, treneri su pozvali i učenike i učitelje da se na licu mjesta okušaju u ovom sportu. Ovo je učenicima ujedno bio i najzanimljiviji dio - kada su mogli oni sami „probati“ kako to izgleda na terenu i još pred publikom.

Za kraj, treneri, su pozvali sve zainteresirane učenike da se uključe u ovaj sport koji je u Hrvatskoj izronio mnoge poznate zvijezde.

Tekst: Jelena Ratković, 7.b

Fotografije: Emanuella Klekar i Jelena Ratković, 7.b

objavio: Igor Derdić   datum: 21. 10. 2014.