OD OTPADA DO KREATIVNIH LIKOVNIH RADOVA

U našoj školi prošlog je tjedna održano školsko natjecanje, odnosno izložba likovnih radova učenika nižih i viših razreda nastalih od raznog otpadnog materijala.

Povjerenstvo za natjecanje odlučilo je da županijsko natjecanje zaslužuju radovi učenika: Dejana Benčića, Teje Kanešić, Magdalene Ratković, Samuela Stubičara i Stelle Zorman iz 3.a razreda te Monike Balažinec, Danijela Belavića, Dorijana Kuštera i Ivane Posavec iz 3.b razreda. Iz viših razreda županijsko natjecanje izborili su: Maja Ban, Zvonimir Detelj, Lucija Kučina, Domagoj Kušter, Ivan Levatić, Jelena Prstec, Alen Stokić, Dorotea Šikić i Melanija Vrhovec iz 7.b razreda te Ana Zorman iz 6.b razreda.

Svim učenicima, kao i njihovim mentorima učiteljicama Branki Piplek, Mariji Sopić i Antunu Sopiću želimo mnogo sreće i uspjeha na županijskom natjecanju!

objavio: Ana Vnučec   datum: 15. 3. 2010.