Izvanučionička nastava petih razreda

Učenici petih razreda realizirali su 14. studenoga 2014. godine izvanučioničku nastavu u Zagrebu.

U pratnji učenika bili su njihovi razrednici i učiteljica iz matematike. Najviše nastavnih sadržaja realizirano je u Hrvatskom prirodoslovnom muzeju na Gornjem gradu.

Učenici su uz stručno vođenje upoznali zbirke muzeja, a najveći dio nastavnih sadržaja realizirano je na Zoološkom i Mineraloško-petrografskom odjelu Prirodoslovnog muzeja. Dolazak u Zagreb bila je i prilika za nove spoznaje o gradu i njegovim funkcijama. Tradicija sajmova u Zagrebu poznata je i izvan naše zemlje.

Jedan od sajmova koji privuče veliki broj posjetitelja je i Interliber – međunarodni sajam knjiga. Predstavljanje izdavačkog i edukativnog stvaralaštva na jednom mjestu bio je dovoljan razlog posjete naših učenika i ujedno prilika za kupovinu knjiga po povoljnim cijenama.

Autor teksta: Drago Ilić

objavio: Igor Derdić   datum: 24. 11. 2014.