Međuopćinsko natjecanje u Novom Marofu

Muška i ženska nogometna ekipa naše škole, u srijedu 19. listopada 2014., pod vodstvom svog učitelja i trenera Maria Sremca, sudjelovali su na Međuopćinskom natjecanju iz nogometa u Novom Marofu.

Našu žensku nogometnu ekipu činile su: Jelena Vugrinec 6.a, Ana Vukalović i Marija Magdalena Ratković 7.a, Lea Rissi 7.b, Barbara Bešenć, Lana Družinić i Magdalena Ratković 8.a te Monika Balažinec 8.b. Cure su osvojile uspješno 2. mjesto.

Mušku nogometnu ekipu činili su: Josip Tomić i Andrija Potrebica 6.a, Karlo Besak, Borna Posavec i Anđelko Potrebica 7.a, Karlo Detelj 7.b, Danijel Belavić i Luka Kögel 8.b. U ukupnom poretku osvojili su 3. mjesto.

Čestitamo našoj muškoj i ženskoj nogometnoj ekipi na odličnim rezultatima te njihovom učitelju Mariju Sremcu.

Tekst: Emanuella Klekar, 7.b

objavio: Igor Derdić   datum: 8. 12. 2014.