MLADE TOPLIČKE ŠAHOVSKE NADE

Sveukupno je trideset i devet šahista i šahistica sudjelovalo na školskom natjecanju u šahu održanome prošloga tjedna u OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića u Varaždinskim Toplicama.

U konačnom poretku prvo mjesto u skupini dječaka osvojila je OŠ Podrute, drugo mjesto VII OŠ iz varaždina, a treće mjesto IV: OŠ iz Varaždina.U pojedinačnom najtjecanju najviše bodova osvojio je Toplak Juraj (II.OŠ), zatim Bogović Danijel (VII. OŠ) i Benček Mateo (IV. OŠ).

Topličanci mogu biti ponosni na svoje mlade topličke šahovske nade buduci da su učenice i predstavnice ekipe „Tonimir“ Čukelj Marina, Mičuda Danijela i Žagar Vida (OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića) zauzele prva mjesta u ekipnom i pojedinačnom natjecanju. Njihova imena zasigurno ćemo još mnogo puta viđati na najvišim mjestima šahovskih natjecanja.

objavio: Ana Vnučec   datum: 26. 3. 2010.