Radna akcija

U petak, 17. travnja 2015., učenici i učitelji OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice, sudjelovali su u radnoj akciji čišćenja parka. Na taj način pridružili su se Zelenoj čistki koja se organizirala i provodila po mnogobrojnim mjestima Varaždinske županije. Učenici od 1. do 8. razreda, u školu su donijeli motike, grablje, rukavice i ostali potreban alat za rad i čišćenje u parku.

Ovom radnom akcijom osvještavamo učenike i ostale stanovnike kako Zemlju trebamo čuvati jer kako ćemo se mi odnositi prema njoj tako će nam ona vratiti.

Vrijedni učenici, uz pomoć svojih učitelja, očistili su veliki dio parka, a za ostatak će se pobrinuti svi dobrovoljni članovi Zelene čistke koja će se održati u subotu 25. travnja 2015.

objavio: Igor Derdić   datum: 27. 4. 2015.