Županijsko natjecanje „Sigurno u prometu“ 2015.

Županijsko natjecanje „Sigurno u prometu“ održano je u utorak, 28. travnja 2015., u prostorijama školsko-sportske dvorane Osnovne škole Ludbreg.

Na natjecanju su sudjelovala ukupno 84 natjecatelja (učenika i učenica) petih razreda osnovnih škola Varaždinske županije.

Učenici su, kao i na školskim natjecanjima, pristupili teorijskom dijelu testa (testovi znanja prometnih propisa), a potom praktičnom dijelu testa (vožnja bicikla na poligonu spretnosti).

Od ukupno 42 sudionika, učenici naše škole (dječaci) zauzeli su ova mjesta:

Lovro Đuras zauzeo je 18. mjesto s ukupno osvojenih 99  bodova dok je Martin Degač s osvojenih 86 bodova zauzeo 32. mjesto.

U ekipi djevojčica također su bile 42 natjecateljice, a naše učenice u ukupnom poretku su zauzele ova mjesta:

Veronika Dvorski zauzela je 29. mjesto s osvojena 82 boda te Daria Bešenić 37. mjesto s osvojena 73 boda.

Čestitke učenicima i učenicama te njihovom mentoru, učitelju Stanku Medvedecu.

objavio: Igor Derdić   datum: 6. 5. 2015.